Харків Live

   

26 червня 2017

24 червня 2017
21:33 - Ігор Жданов Спортивна #Європа вже в Україні, а ми у ній справжня європейська нація переможців. Днями у Києві блискуче завершився чемпіонат Євр...

Спортивна #Європа вже в Україні, а ми у ній справжня європейська нація переможців. Днями у Києві блискуче завершився чемпіонат Європи зі стрибків у воду. Проводили вперше і маємо перше командне місце та чемпіонський кубок. Росія – друга. Щойно феєрично завершився чемпіонат Європи з боксу - 2017 у Харкові. Також приймали вперше і перше місце у командному заліку за Україною! У доробку українців 6 медалей: 3 "золоті", 1 "срібна", 2 "бронзові". #Росія знову на другому місці.

Укр...аїнці заслуговують на такий фантастичний успіх. На те, щоб відчувати гордість за свою незалежну державу і свій хоробрий народ, найкращі сини якого віддають найдорожче, щоб ми могли перемагати у мирному житті. Для мене великою честю було взяти участь у церемонії нагородження Чемпіона Європи з боксу своєї Батьківщини. Ділити радість перемог з нашими спорстменами. Бачити, як здіймається наш прапор, чути та співати гімн України разом з усіма вболівальниками.

Я вітаю з блискучим результатом усю національну збірну команду з боксу. Чемпіонів Європи Віктора Вихриста, Юрія Шестака, Олександра Хижняка, срібних та бронзових медалістів, їх тренерів. Вдячний Федерації боксу України, місцевій владі Харківщини, всім хто долучився і завдяки кому став можливим цей чемпіонат Європи. Змагання пройшли на найвищому рівні. Спільними зусиллями ми вкотре показали всім, що Україна - це Європа!

#Харків #бокс #спорт #EUBCKharkiv17

( Ігор Жданов )
20:23 - Мiнiстерство молоді та спорту України Дивимося, як український боксер Олександр Хижняк здобував друге "золото" на домашньому чемпіонаті Європи з боксу. Браво, Олександр...

Дивимося, як український боксер Олександр Хижняк здобував друге "золото" на домашньому чемпіонаті Європи з боксу. Браво, Олександре!

( Мiнiстерство молоді та спорту України )
14:30 - Михаил Кириленко Площадь Свободы. Харьков...

Площадь Свободы. Харьков

( Михаил Кириленко )
09:28 - Олександр Турчинов Харків. Випуск офіцерів Національної академії Національної гвардії України...

Харків. Випуск офіцерів Національної академії Національної гвардії України

( Олександр Турчинов )

23 червня 2017

22 червня 2017
22:25 - Андрій Лозовий Дзвонить вчора Володимир Борисович Олегу Валерійовичу з робочих питань. Олег Ляшко: Лишив усі справи, вітаю Маму з днем народженн...

Дзвонить вчора Володимир Борисович Олегу Валерійовичу з робочих питань.

Олег Ляшко: Лишив усі справи, вітаю Маму з днем народження...

Volodymyr Groysman: А вона поряд, да? Так дайте я привітаю Любов Павлівну.

...

О.В.: Добре, але вона може спитати вас про пенсію...

Продовження розмови - на цьому епічному відео. Подивіться, ето нєчто. Добраніч.

( Андрій Лозовий )
Найактуальніші новини Харків та Харківської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Харків, репортажі з місця подій Харків, економіка Харківської області, політика Харків, культурне життя, спорт в Харкові.